O nas

PIZZERIA PIOTRUŚ PAN

tradycja na krakowskim rynku nieprzerwanie od 2010 roku.

 Dlaczego My?

Od początku naszego powstania pracujemy tylko w oparciu o najlepsze składniki od sprawdzonych dostawców, dzięki temu u nas zawsze znajdą Państwo pyszną tradycyjną pizzę, przygotowywaną na chrupiącym cieście którego receptura jest naszym największym sekretem i dumą. Oferowane sosy przygotowywane są na miejscu przez naszych Kucharzy tylko z naturalnych składników i starannie dobranych  przypraw.  


Pizzeria Piotruś Pan to nie tylko pizza !

W jednym z naszych lokali mogą Państwo spróbować także pysznych zestawów obiadowych, domowych grubo krojonych frytek, burgerów serwowanych w ogromnych pszennych bułkach wypiekanych specjalnie na nasze zamówienie które w połączeniu z odpowiednio doprawionym mięsem wołowym i dodatkami sprawią iż otrzymają Państwo burgera doskonałego. Kebab to oryginalne połączenie świeżych warzyw, autorskich sosów, orientalnie przyprawionego mięsa z kurczaka marynowanego przez naszych Kucharzy serwowanych w świeżo wypiekanych bułkach i tradycyjnym cieście arabskim bez zbędnych polepszaczy.

U nas nie ma miejsca na kompromisy !

Nie mamy przed Państwem żadnych tajemnic, dlatego będąc naszym gościem mogą Państwo zobaczyć jak nasi Kucharze przygotowują dania z menu na Państwa oczach.Pracujemy 7dni w tygodniu, dla Klientów którzy preferują szybką dostawę pod wskazany adres oferujemy bezpłatną dostawę. Nasi Kierowcy to zawodowcy, świetnie znający Kraków, a specjalne torby i pojemniki termiczne do transportu żywności gwarantują, że dania zawsze są ciepłe i aromatyczne także w domu czy biurze.